Справа Труханова: прокурори САП знову не з’явилися до суду, цього разу через відпустку Холодницького

Малиновський районний суд Одеси продовжує розглядати справу про заволодіння коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб, фігурантом якої є Одеський міський голова Геннадій Труханов

Заплановане на сьогодні, 3 травня, судове засідання знову не відбулося – прокурори САП, які виступають стороною обвинувачення, не з’явилися до Малиновського районного суду Одеси, повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

На початку судового засідання був зачитаний лист за підписом прокурора САП Володимира Кривенка. У тексті листа йшлося про те, що керівник САП Назар Холодницький перебуває у щорічній відпустці і досі не узгодив новий обвинувальний акт. З відпустки він має повернутися 17 травня, але з документом ознайомиться та підпише його не раніше, ніж 22 травня, оскільки він буде дуже завантажений. Кривенко звернувся до суду з проханням не призначати засідання до цієї дати. Проте судді не стали прислухатися до прохання прокурора САП, а призначили засідання на 11 травня. При цьому суддя Сергій Черевко заявив, що САП навмисне затягує справу, щоб передати її на розгляд до Антикорупційного суду, який має почати роботу вже дуже скоро.

Колегія суддів вирішила знову поскаржитися на прокурорів САП Генпрокурору Юрію Луценку, у Вищу раду правосуддя, а також до квалификацийно-дисциплінарної комісії прокурорів.

У даній справі, яка стосується придбанням меріїю адмінбудівель колишнього заводу “Краян”, обвинуваченими є мер Одеси Геннадій Труханов, його заступник Павло Вугельман, голова постійної комісії міськради з комунальної власності Василь Шкрябай, директор департаменту комунальної власності Одеської міськради Олексій Спектор, його заступник Володимир Радіонов, директор ТОВ “Девелопмент еліт” (продавець адмінбудівлі) Петро Загодиренко, директор ТОВ “Valton Group” Ігор Кравченко та директор підприємства “Брокбізнесконсалт” Галина Богданова (оцінювач).

Нагадаємо, на судовому засіданні, яке відбулося 9 квітня, прокурор САП вніс клопотання, щодо зміни обвинувачення. Суд задовольнив вказане клопотання та призначив датою наступного засідання 16 квітня. Після того засідання неодноразово переносилося через неявку прокурорів САП до суду.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *