Труханов у суді відмовився відповідати на питання: не вважає себе обвинуваченим

Міський голова Одеси Геннадій Труханов, якого судять за ймовірне розкрадання коштів, заявив, що не вважає себе обвинуваченим.

Про це він сказав під час допиту в суді у понеділок.

Труханов стверджує, що правоохоронці порушили закон, повідомляючи йому про підозру. Зокрема, це мав зробити генпрокурор, його заступник, прокурор області чи Києва. За словами очільника Одеса, підозру йому вручав прокурор, який не мав на це права.

Тому він вважає, що не набув статусу ані підозрюваного, ані обвинуваченого.

“З огляду на викладене, не набувши статусу обвинуваченого і підозрюваного, не вбачаю підстав відповідати на питання сторін (учасників судового процесу – УП)”, – завершив свій виступ Труханов.

Під час виступу він зазначив, що вважає справу проти себе “грубим втручанням” посадовців у “законну роботу органів місцевого самоврядування”.

“Ніхто з нас за час процесу так і не почув, яку статтю або букву закону я як обвинувачений, як міський голова, або мої підлеглі порушили. Ми тільки чули сумніви звинувачення в доцільності одного з ухвалених нами рішення”, – сказав міський голова.

Він вважає, що неможливо розрахувати вигоду від центру адмінпослуг, під час будування якого, за версією слідства, чиновники намагались привласнити понад 90 мільйонів гривень.

Більшу частину своєї позиції Труханов оголосив російською мовою, перейшовши на українську лише в кінці, коли почав цитувати законодавство.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *