НАБУ В ОДЕСІ ЗАТРИМАЛО СУДДЮ ПІД ЧАС ОТРИМАННЯ ХАБАРА

 

Служителю Феміди вже готують повідомлення про підозру.

В Одесі за підозрою в корупційних діях затримано суддю Малиновського районного суду міста. Процедуру здійснювали детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Хабар судді в Одесі_1

Національне антикорупційне бюро України

Як повідомляє прес-служба НАБУ, суддя отримав $ 2,5 тисячі за ухвалення рішення на користь громадянина у цивільній справі щодо вирішення житлової суперечки. Попередня кваліфікація цього злочину – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище. Такі дії підпадають під статтю 368 Кримінального кодексу України, а саме її третю частину. Там прописано санкції від штрафу розміром 8500-12750 гривень до виправних робіт на два роки, арешт на півроку чи обмеження або позбавлення волі на три роки.

У бюро також зазначають, що цей суддя став уже другим працівником Малиновського райсуду Одеси, котрий потрапив у поле зору антикорупційних органів. “Три роки тому на отриманні хабара у 500 тис. грн детективи Національного бюро спільно з працівниками Національної поліції викрили суддю Малиновського районного суду м. Одеса. Справа набула розголосу як справа “судді-стрілка”, оскільки під час обшуку суддя чинив опір правоохоронцям із застосуванням вогнепальної зброї. Наразі справа перебуває на розгляді Заводського районного суду м. Миколаєва”, – нагадали в НАБУ.

Хабар судді в Одесі_2

Напередодні у Житомирській області сільського голову викрили у хабарництві за надання в оренду земель сільськогосподарського призначення. За 116 га невитребуваних земельних паїв посадовець вимагав від представника фермерського господарства 35 тисяч доларів США (еквівалент у гривні 949 тисяч гривень).


ВідеоНАБУ провело 20 обшуків у фігурантів журналістського розслідування про розкрадання оборонки

Керівник відомства Артем Ситник повідомив про відкриття двох кримінальних справ. А кількість обшуків – тільки за сьогодні – сягнула двох десятків. Мова і про Гладковських, і про інших фігурантів скандалу – посередників та керівників оборонних підприємств.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *