Як поплічники Труханова водять за ніс державу

Більше 100 мільйонів гривень з бюджету міста Одеси, які суди розблокували на рахунках ТОВ «Девелопмент ЕЛІТ» — так і залишилися викраденими у одеситів.

Як повідомив адвокат Артем Карташов, відсьогодні розпочинається новий тиждень судових засідань по справі заволодіння 185 мільйонами гривень коштів міського бюджету при купівлі будівель колишнього заводу «Краян», де на лаві підсудних знаходяться мер Одеси Геннадій Труханов та ще низка топ-посадовців Одеської міської ради.

«Держказначейство підтвердило наші найгірші побоювання:
Станом на сьогодні в бюджет міста Одеси ТОВ «Девелопмент Еліт» повернуто лише 2 665 000 гривень і це незважаючи на те, що:
— до 23 січня 2018 року за Угодою про зміни до договору купівлі-продажу від 09 січня 2019 року ТОВ «Девелопмент Еліт» зобов’язалося повернути 95 000 000 гривень в міський бюджет;
— 23 липня 2018 року АРМА (Національне агенство з питань виявлення, розшуку та управління активами) повернуло на рахунок ТОВ «Девелопмент Еліт» 100 000 000 гривень раніше арештованих коштів;
— співучасники не припиняють спроби зняти арешт з останніх 90 000 000 гривень, обгрунтовуючи це необхідність повернути кошти до міського бюджету.

Отже в даному випадку бачимо, що незважаючи на невиконаний та прострочений обов’язок ТОВ «Девелопмент Еліт» по поверненню в бюджет міста Одеси 95 000 000 гривень бюджетних коштів, Одеська міська рада не робить жодних дій для повернення такої суми у судовому чи позасудовому порядку та більше того — намагається максимально приховати інформацію про свою бездіяльність.

Даний факт вчерговий раз підтверджує те, що укладена під час переховування мера Одеси за кордоном угода про зміни до договору купівлі-продажу будівель «Краяну» від 09 січня 2018 року є фіктивною та направленою на штучне зменшення суми завданої бюджету шкоди, що в свою чергу покликане пом’якшити фігурантам справи майбутнє покарання або ж зовсім вивести їх з-під кримінальної відповідальності.

Цікавий факт — таку інформацію міська рада під приводом «таємниці досудового розслідування» приховує і від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури — https://www.slovoidilo.ua/…/stari-novi-antykorupczijni-spra…
«Відповідь, що цікаво, надійшла за підписом обвинуваченого у цій справі заступника директора департаменту комунальної власності ОМР Володимира Радіонова. Він у документі вказав, що інформація про ці, вже не арештовані кошти є таємницею слідства», — цитує Артем Карташов.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *